СЪОБЩЕНИЕ:

Моменти от срещата с журналисти, родители и представители на РУО Монтана по повод спечелената награда в конкурса "Ученици в действие"

СЪОБЩЕНИЕ:

Ние сме едно от петте училища, победители в националния конкурс "Ученици в действие"!Ето как се увенчаха с успех съвместните усилия на ученици, родители, учители, помощен персонал, и разбира се на директора на училището г-жа Станка Костова-Сретениева!Да ни е честито!

СЪОБЩЕНИЕ:

Крайният резултат от инициативата "Ученици в действие" е кабинетът по биология

Закупените по национална програма ученически шкафчета в 1, 2, 5, 6 и 7 класове

СЪОБЩЕНИЕ:

Работим по национална инициатива "Ученици в действие".Ще изградим кабинет по биология

СЪОБЩЕНИЕ:

НА 24.10.2018г. ОТ 10.00 часа В ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР "ДРАГОМИР АСЕНОВ"-ТЪРЖЕСТВЕНО ОТБЕЛЯЗВАНЕ ПАТРОНА НА УЧИЛИЩЕТО - ЙОРДАН РАДИЧКОВ

Започва срещата на нашия училищен отбор ЮНОШИ 11-12 клас, който се класира на финала на Ученически спортни игри - Добрич 2018. Успех, момчета!!!

Днес победихме, на крачка сме от купата!

Дейности по проект "Твоят час"

Отбелязваме 145 години от обесването на Васил Левски

Учителите и учениците от VII СУ "Йордан Радичков" отбелязаха 145 години от обесването на Апостола на свободата.

Световен ден за борба срещу СПИН

Учениците от VII СУ "Йордан Радичков" отбелязаха Световния ден за борбата срещу СПИН. Те получиха листовка и подарък от доброволец от БЧК, който им изнесе беседа за този ден. Г-жа Ани Иванова представи на вниманието им презентация посветена на този ден. В края на деня група ученици си направиха безплатен и анонимен тест за ХИВ в РЗИ-Монтана.

Отбелязване на Световния ден за възпоминание за жертвите от пътнотранспортните произшествия - 19.11.2017г.

Учениците от VII СУ "Йордан Радичков" отбелязаха Световния ден за възпоминание за жертвите от пътнотранспортните произшествия като изготвиха табла и направиха изложба със собствени рисунки. В час на класа на учениците беше изчетена статистика за жертвите от пътнотранспортните произшествия. С таблата и рисунките си учениците и учителите изказаха своята благодарност към хората, които всеки ден се борят за спасяването на живота на пострадалите при пътнотранспортни произшествия.

НАЧАЛО НА УЧЕБНАТА ГОДИНА

15 Септември 2017 година

Ученическо първенство 8 - 10 клас

ФИНАЛ: IX СУ "Йордан Радичков" Монтана - ПГПТ Вълчедръм 10:0 (Голмайстори: 1:0 Мирослав Ванев - 10 мин., 2:0 Симеон Ваньов - 19 мин., 3:0 Мартин Димитров - 30 мин., 4:0 Борислав Евлогиев - 34 мин., 5:0 Борислав Евлогиев - 38 мин., 6:0 Петьо Петков - 46 мин., 7:0 Тодор Горанов - 48 мин., 8:0 Даниел Кирилов - 55 мин., 9:0 Даниел Кирилов - 71 мин., 10:0 Богдан Богданов - 80 мин.)

ЗОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО

От 16.05.2017г. в Кнежа отборът ни по футбол 8-10 клас ще започне участието си в Зоналното първенство.